outdoor

outdoor vybavení do přírody … levně

outdoor eshop
VSTUP do ESHOPU outdoor zde :

 

 

 

 

Pokud se chystáte odpočinout si v přírodě a strávíte tam několik dní, nebo jdete na túru na hory, nebo na ryby, zda plánujete jiný pobyt v přírodě, bylo by vhodné pro vás pořídit si outdoor vybavení a také kvalitní maskáče a maskáčové kalhoty a bundu, které vám můžeme nabídnout my z našeho army shopu. Stan, vojenský spacák, samonafukovací karimatka, maskáčová outdoor polní taška, paracord náramek, kvalitní kapesní nebo lovecký nůž, kompas nebo buzola na lepší orientaci v terénu, nebo batoh, kresadlo taky  baterka, zapalovač, survival balíček poslední záchrany, vhodné outdoor maskáče – maskáčové oblečení a taktickou obuv a samozřejmě survival nůž přežití s paracord šňůrou je jen část výbavy, kterou potřebujete a kterou vám můžeme nabídnout z našeho eshopu a samozřejmě za bezkonkurenční ceny. Pokud vás naše nabídka zaujala, tak navštivte naši prodejnu v Lehote pri Nitre, nebo si objednejte zboží z pohodlí vašeho domova. Kliknutím na tlačítko VSTUP do ESHOPU navštívíte náš army shop online. Kromě taktické výstroje a outdoor výbavy máme v našem army shopu i jiný a zajímavý zboží např., placatky, tabatěrky, popelníky, dýmky, zapalovače, nože karambity, baterky a čelovky, svítilny, dekorační nože, mačety do lesa nebo na zahradu, chalupu, nebo také army dekorace, odznaky a vlajky a jiné., V naší široké nabídce máme i dětskou, pánskou a dámskou obuv, letní i zimní.

batoh přes rameno

batoh
maskáčový batoh Outdoor

V našem eshopu najdete různé kvalitní maskáčové, taktické, dvojpopruhové a jednopopruhové batohy a ruksaky, vhodné pro venkovní volnočasové aktivity spojené s pobytem v přírodě, nebo jako malá taška na cestování, ve které si můžete uchovat několik potřebných věcí. Batohy podle činnosti, na kterou je budeme potřebovat, můžeme rozdělit do několika kategorii. Turistické batohy jsou vhodné pro delší pobyty v přírodě a výlety, kdy potřebujeme mít ze sebou více věcí. Také se v nich dá schovat potřebná outdoor výbava na celou túru. Dále zde máme taktické batohy, které jsou vybaveny MOLLE systémem a vhodné při různých taktických hrách jako paintball a airsoft.

Batohy se dají pohodlně a rychle nastavit díky popruhům a na různých místech mají očka a poutka na uchycení různých věcí. V božných kapsách si zas můžete bezproblémů odložit mobil, peněženku a jiné drobnosti. Batohy nabízíme v různých barevných provedeních a velikostních typech. Také nabízíme i menší jednopopruhové batohy, které se hodí např. i do práce nebo během cestování. Navštivte náš eshop, vyberte a objednejte si z naší nabídky a my Vám objednané zboží doručíme v co nejkratším možném termínu. Bezproblémová výměna zboží nebo vrácení peněz je v našem eshopu samozřejmostí.


 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.