armyshop

armyshop s kvalitním a levným zbožím …

armyshop online
ARMYSHOP vstup ZDE

 

 

 

 

V našem armyshopu najdete širokou nabídku výrobků, která je především zaměřena na oděvy a army a outdoor vybavení do přírody, ale také maskáčové oblečení a jiné maskáče a oděvní doplňky. V našem eshopu najdete vše, co potřebujete a tak se můžete jednoduše a rychle vybavit kompletním vojenským oblečením a doplňky! Naše nabídka je především zaměřena na maskáčové oblečení a maskáče, vojenské batohy, taktické a rybářské vesty, chrániče kolen, army oblečení, obuv, čepice, dalekohledy, vojenské stany apod. Také máme i široký výběr na všechny ARMY doplňky, kde můžete najít kvalitní kšiltovky, klobouky, kukly, spacáky, stany, šátky, nože, mačety, ale také sebeobranné prostředky jako boxery, kubotany, pepřové spreje, baterky s paralyzérem a plynové pistole.

vybavte se z našeho armyshopu …

Vybavte se i na různé taktické hry jako jsou paintball nebo airsoft, nebo na túry na hory. Nabízíme kvalitní kolimátory na zbraně, taktické vesty, polní láhve, chrániče kolen, obuv a maskáčové oblečení. Mezi nejoblíbenější barevné maskáčové provedení patří: 3D Realtree, kryptek mandrake, highlander, softwood, hardwood, metro, oliva, woodland, tactical a mnoho jiných pěkných vzorů. Výběr je opravdu obrovský! Náš army shop nabízi kvalitní zboží za opravdu nízke ceny. Pokud vás naše nabídka zaujala přejděte do našeho online obchodu kliknutím na tlačítko nahoru e-shop a virtuální se přeneste do našeho armyshopu. Své zboží si u nás najde každý.


chranice kolen
taktické chrániče kolen

vhodné nejen na airsoft a paintball, ale i na běžné nošení ve volném čase, při bruslení, cyklistice a jiných outdoor sportech, zapínání  je na suchý zip a umožňuje nejen rychlé nasazení, ale také nastavit správnou velikost …


naše další nabídka :

Také si u nás můžete pořídit různé nože – ať už jde o klasický kapesní nůž, univerzální nůž, nebo speciální nůž motýlek, karambit, multifunkční, vystřelovací, vyklápěcí nebo skládací nůž. Nože byly odedávna praktickým doplňkem všech houbařů, rybářů, lesníků nebo i pro využití v domácnosti. Multifunkční nože ocení hlavně rybáři, který si s nožem mohou např. otevřít konzervu a s pomocí vyklopením lžičky nebo i vidličky ji následně sníst. Současné nejmodernější nože jsou Karambity, přezdívané také jako „medvědí dráp“ a jde o velmi specifický nůž, který má viditelně zakřivenou, nebo zahnutou čepel, ergonomickou rukojeť a obvykle se na něm nachází alespoň jeden bezpečnostní kroužek.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.